O nás

Naša spoločnosť Sport Industry s.r.o. pôsobí v segmente športového priemyslu ako obchodná spoločnosť už od r. 2009. Na slovenský, český a rakúsky trh prinášame prostredníctvom renomovaných značiek a výrobcov veľmi kvalitné produkty, špeciálne športové zariadenia, tréningové pomôckya, športové oblečenie a materiálové vybavenie vhodné pre vrcholový, výkonnostný, rekreačný aj školský šport. Viaceré špeciálne výrobky a zariadenia na spomínaných trhoch nenájdete nikde inde, iba u nás. Technické vybavenie a zariadenie futbalových štadiónov, multifunkčných športových komplexov, športových hál, školských telocviční a ihrísk je jednou z hlavných činností našej spoločnosti.

Sport Industry s.r.o. je výhradným, exkluzívnym distribútorom a licencovaným predajcom nasledujúcich výrobcov a športových značiek:

VIVISPORT (zastúpenie pre Slovensko, Česko a Rakúsko)
Taliansky výrobca športových zariadení a tréningových pomôcok, ktorý sa presadil nielen na európskom trhu. Jeho produkty a špeciálne tréningové zariadenia využívajú nielen mnohé popredné futbalové, futsalové, volejbalové a basketbalové kluby, ale aj reprezentačné tímy. Ponúkame veľmi kvalitný sortiment výrobkov a zariadení na vybavenie školských telocviční a multišportových komplexov. Množstvo skúseností a pozitívnych referencií máme máme najmä pri vybavení futbalových štadiónov talianskych veľkoklubov.  Všetky produkty majú certifikát kvality a bezpečnosti podľa štandardov UNI EU.

FUNTEC (zastúpenie pre Slovensko a Česko)
Nemecký výrobca športových zariadení a sieťových systémov pre plážové športy a športy na tráve. Je exkluzívnym partnerom Svetovej série FIVB v plážovom volejbale na dodávku volejbalových sietí a certifikovaným výrobcom sieťových systémov.

ERREA (oficiálne obchodné zastúpenie)
Talianska renomovaná značka športového oblečenia pre vrcholový, výkonnostný, mládežnícky a rekreačný šport. ERREA je ideálnym riešením pre tímové oblečenie a materiálové vybavenie športových klubov a oddielov najmä pre futbal, volejbal, basketbal, hádzanú, futsal a mnoho ďalších športov. Inovatívne riešenia a špičkové materiálové technológie za prijateľné ceny sú zárukou všeobecnej spokojnosti.

MIKASA (oficiálny predajca)
Mikasa je japonská svetovo uznávaná značka a výrobca lôpt pre všetky druhy loptových hier. S loptami tejto značky sa hrajú olympijské turnaje vo volejbale, plážovom volejbale a vodnom póle. Ponúkame široký sortiment rôznych druhov lôpt a doplnkov pre vrcholový, rekreačný a školský šport. 

POLYMAT (oficiálny predajca)
Polymat je najznámejším a najkvalitnejším poľským výrobcom v segmente žinienok vhodných pre telesnú výchovu na školách, špeciálnu gymnastickú prípravu a všetky druhy úpolových športov (zápasenie, judo). Zabezpečíme aj veľmi kvalitné doskočiská pre skok do výšky a skok o žrdi pre ľahkú atletiku a dodávame aj akékoľvek špecializované ochranné obaly vyrobené na mieru.