Stali sme sa partnerom Slovenského futbalového zväzu v projekte "Byť členom sa oplatí"

05/08/2013

Naša spoločnosť sa stala oficiálnym obchodným partnerom Slovenského futbalového zväzu. Spolupráca v rámci projektu "Byť členom sa oplatí" zabezpečí pre všetkých registrovaných členov a klubov pohodlný a jednoduchý prístup priamo cez Informačný systém slovenského futbalu k jedinečným produktom s okamžitým minimálnym cenovým zvýhodnením 10% z akejkoľvek ceny nákupu a prioritnú servisnú starostlivosť. Do slovenského futbalu sa tak dostávajú nové možnosti riešení, špeciálne zariadenia a tréningové pomôcky, ktoré by mali zkvalitniť športovú prípravu futbalových tímov

Vďaka projektu "Byť členom sa oplatí" si môžu členovia SFZ znížiť svoje výdavky na bežné nákupy. Členovia tak majú možnosť moderným a jednoduchým spôsobom nakupovať v Sport-shope s vyššími zľavami ako sú bežne dostupné pre nečlenov SFZ.

Nákup v rámci projektu "Byť členom sa oplatí" však prináša aj ďalší benefit pre materskú organizáciu člena, keďže podiel z nákupu člena SFZ sa vracia naspäť do futbalu. 

V bežnom živote si to môžete predstaviť nasledovne: hráč si kúpi športové oblečenie u partnera projektu so zľavou. Partner projektu potom zo zaplatenej sumy pošle materskému klubu hráča dohodnutý podiel. Každým takýmto nákupom teda člen môže podporiť niektorú z organizácií v slovenskom futbale!

Aké sú výhody takéhoto nákupu?

Registrovaný člen SFZ získa výhodnejšie podmienky nákupu ako neregistrovaný člen SFZ, takže šetrí.

Okrem individuálnej zľavy pre člena podporuje svoju organizáciu (materský klub, regionálny či oblastný futbalový zväz), pretože táto organizácia môže dostať podiel z každého zrealizovaného nákupu svojho člena.

Všetky dotácie z nákupov členov SFZ v našom Sport-shope prostredníctvom projektu "Byť členom sa oplatí" monitoruje priamo SFZ, robí vyúčtovanie, prerozdelenie a preposielanie dotácií na jednotlivé organizácie, ktorým dotácia patrí.

Overenie nákupov a z nich vyplývajúcich dotácií pre materské organizácie je kontrolovateľné cez Informačný systém slovenského futbalu (ISSF).

 

Ako to funguje ?

V prvom rade je potrebné byť zaregistrovaným členom SFZ, mať aktívne ISSF konto a platný registračný preukaz.

Člen SFZ, po prihlásení sa cez ISSF konto, nakupuje v Sport-shope, ktorý je partnerom projektu "Byť členom sa oplatí". Systém automaticky overí príslušnosť k SFZ, platnosť registračného preukazu a po autorizácii nakupujete podľa pokynov a pravidiel Sport-shopu.